C++ Developer (26707)

Praha
2/2022
Permanent client
20%
80 000 CZK
This job is no longer available.

Jste zkušený a nadšený Developer se znalostí C++? Připojte se na HPP k našemu klientovi, poskytovateli platformy pro mediální služby. Budete součástí týmu, který má na starosti zvyšování výkonnosti a škálovatelnosti platformy spolu s psaním automatických jednotkových/integračních testů. Velkou výhodou pro vás bude znalost jazyku Python či Go. Přihlaste se ještě dnes a užívejte si nabízených benefitů, jako je flexibilní pracovní doba.

Náplň práce
- zvyšování výkonnosti a škálovatelnosti platformy a integraci s microservices
- psaní automatických jednotkových/integračních testů
- vývoj v C++11
- komunikace napříč týmem

Požadavky
- prokazatelná zkušenost a znalost C/C++
- zájem o technologie
- AJ min. B1

Výhody
- Python, Go
- Linux
- verzovací systémy (GIT)
- zkušenost s vývojem pro embedded systémy
- HLS, RTSP, HTTP, DASH aj.
- psaní kvalitního kódu
- práce se sítěmi, multicasty a databázemi
- přispívání do OSS

Benefity
- příspěvky na dopravu
- flexibilní pracovní doba, HO
- příspěvky na stravování
- neformální a přátelská atmosféra