Application Specialist (26421)

Ostrava
1/2022
Permanent client
60%
60 000 CZK

Mám tu zajímavý projekt pro klienta z oblasti pojišťovnictví pro šikovného Aplikačního specialistu na HPP. Budete se podílet na správě aplikací a zajišťovat jejich bezchybné fungování, včetně správy uživatelských účtů a poskytování technické podpory při řešení případných problémů s provozem aplikací. Připojte se ke stabilní společnosti a čerpejte množství benefitů, které na vás čekají.

Náplň práce
správa stávajících aplikací a zavádění nových
- technický popis a dokumentace aplikací
- komunikace s dodavatelem a uživatelem aplikace
- základní znalost funkcionalit a práce s aplikací
- hlavní technická podpora při řešení problémů s provozem aplikace
- správa uživatelských účtů a přidělování oprávnění

Požadavky
- SŠ vzdělání
- min. 3 roky praxe v oboru IT
- Windows, Linux (servery, stanice)
- obecná znalost sítí LAN
- analytické myšlení, odolnost vůči stresu
- samostatnost
- řidičský průkaz sk. B
- AJ min. B1

Výhody
- SQL, databázové systémy
- skriptování (powershell, bash)

Benefity
- zajímavá práce na rozmanitých projektech
- přátelský a profesionální tým
- 5 týdnů dovolené
- příspěvky na stravování, na pojištění
- cafeterie

I'm interested, pls. contact me

Your contact

Denisa Gromanová

denisa.gromanova@coolpeople.cz

+420 797 856 789

Do you have a question?