C++ Engineer (26412)

Brno, Praha, Bratislava, Ostrava
12/2021
Permanent client
100%
110 000 CZK
This job is no longer available.

Dynamicky rostoucí tým hledá senior C++ Engineera na pomoc s vývojem nové cloudové verze aplikace. Hlavním bodem práce bude řešení, které zajišťuje ochranu před cílenými útoky. Řešení obsahuje server psaný v jazyce C++ a frontend v JavaScript. Pro ukládání dat server používá databázi SQL. Využijte příležitosti naučit se a následně používat širokou škálu technologií, od frontendu a SQL až po cloudové technologie. Přihlaste se ještě dnes a já vám ráda povím víc informací.

Náplň práce
- vývoj nové cloudové verze interní aplikace
- analýza, návrh, implementace a automatické testování aplikace
- spolupráce na řešení pro ochranu zákazníků proti cíleným útokům

Požadavky
- VŠ vzdělání v oboru počítačové informatiky
- min. 6 let zkušeností s C++
- schopnost efektivně řešit problémy, testovat, bugfixing skills
- dobrá organizace práce
- chuť učit se novým technologiím
- AJ min. B2

Výhody
- JavaScript, ReactJS, HTML5, CSS
- SQL, Python
- Cloud technologie (Docker, Kubernetes), Azure