Sourcing Manager
today

Angular Developer

Momentálne hľadám skúseného Angular Developera s viacročnými skúsenosťami s vývojom Front-endu, REST API RXJS, NGRX. Pripojíte sa k tímu, ktorý sa zameriava na tvorbu aplikácie pre inštitúciu pôsobiacu v poisťovníctve a začnete s vývojom novej aplikácie, odstraňovaním chýb a riešením problémov. Môžete sa tešiť na vysoko konkurenčný plat, skvelý tím odborníkov a spoluprácu na full-remote. 

Sourcing Manager
1d.

BI Solution Engineer

1 position open left!

Máte velmi dobrou znalost SQL a zkušenosti s návrhem a implementací ETL procesů? Momentálně obsazuji pozici BI Solution Engineer na kontrakt přes CoolPeople pro globální softwarovou společnost. Budete mít na starosti vývoj a implementaci BI řešení a Data Pipeline, tvorbu datových vizualizací, dashboardu a reportů. Pokud vás tato nabídka zaujala a chcete dále profesně růst, neváhejte a přihlaste se.

Novinky
today

Předběhlo Netflix, teď prošlo redesignem: iVysílání České televize v novém, poprvé má i exkluzivní obsah

Zatímco se streamovací gigant Netflix teprve rozjížděl, Česká televize už několik let poskytovala své pořady online formou. Netflix vysílá od roku 2007, ČT od přelomu milénia. Tento týden uvedla Česká televize novou podobu iVysílání, které prošlo značnou rekonstrukcí.

Sourcing Manager
1d.

PHP Developer

Baví vás zber užitočných dát a rád čelíte výzvam? Zapojte sa do greenfield projektu nášho klienta z oblasti financií. Ako seniorný PHP Developer budete súčasťou vývoja aplikácií na zlepšenie práce finančných poradcov. Budete sa primárne venovať vyhodnocovaniu, scoringu a zberu údajov, a modelovaniu produktov podľa zadaných kritérií. Môžete sa tešiť na priateľské zázemie, skvelú spoločnosť s bohatou históriou a po zaučení taktiež na možnosť home office. Neváhajte a prihláste sa na pozíciu ešte dnes!

Sourcing Manager
1d.

Lead FullStack Developer

Aktuálně obsazuji leaderskou pozici FullStack Developera pro předního světového poskytovatele digitálních technologií. Společnost se zaměřuje výhradně na postupy zlepšující vývoj v oblasti energetiky. Budete pracovat v multifunkčním týmu na vývoji softwaru pro řízení logistiky. Podmínkou je vysokoškolské vzdělání technického směru a minimálně pětiletá praxe s programováním.

Novinky
1d.

Dobročinná fiktivní skripta Vysoké školy života jako NFT. Zlákat se nechal i Tarantino

Oceňovaný český designér Pavel Fuksa vydává 29 obálek fiktivních skript nesoucích název Vysoká škola života. Inspirací mu byl současný trend dezinformací, na nějž chce tímto způsobem reagovat. Veškerý zisk z dražby poputuje zdravotníkům do motolské nemocnice. NFT už zlákalo i Quentina Tarantina, místo dobročinnosti však přišla žaloba.

Sourcing Manager
1d.

Tester

Pro rychle rostoucí FinTech společnost v oblasti mobility aktuálně hledám vhodného kandidáta na pozici Integration Tester na kontrakt přes Cool People. Máte dlouhodobé zkušenosti v E2E integračním testingu, komunikativní angličtinu, znalost API testování a SQL databáze? Přihlaste se hned a ukažte svůj talent.

Sourcing Manager
1d.

Junior Java Developer

Máte zkušenosti s programováním v jazyce Java, orientujete se v databázích a ovládáte integrační patterny REST a WS-SOAP? Mám tu zajímavou nabídku pro juniorní Java Developery na kontrakt přes CoolPeople. Hlavní náplní vaší práce bude vývoj aplikací na platformě Java. Současně se budete podílet na zajištění bezproblémového provozu, identifikaci, analýze a řešení incidentů. Pozice je vhodná pro absolventy s předchozími zkušenostmi s programováním, kteří chtějí začít svou kariéru a rozšířit své profesní portfolio. 

Novinky
2d.

eBay koupila službu k ověřování pravosti tenisek. Online nákupy tak budou bezpečnější

Společnost eBay odkoupila službu Sneaker Con k ověřování pravosti tenisek. Rozšiřuje tak své partnerství se společností, která je tvůrcem této technologické vychytávky. Díky tomu mohou mít milovníci tenisek jistotu, že kupují zaručené originály.

Sourcing Manager
1d.

DevOps Engineer

Máte zkušenosti v oblasti DevOps, komunikativní angličtinu a znalosti CI/CD pipelines? Momentálně hledám seniorního DevOps Engineera na kontrakt přes CoolPeople. Budete mít na starosti podporu vývojářů, šíření znalostí, troubleshooting, vývoj a údržbu CI/CD pipelines. Na návrhu řešení budete spolupracovat s Infrastructure Architekty a Enterprise Architekty. Pokud vás tato nabídka zaujala a chcete dále profesně růst, neváhejte a přihlaste se.

See more