Java Developer (26048)

Praha
11/2021
Contract client
80%
130 000 CZK
This job is no longer available.

Jste seniorní Java Developer se znalostí psaní automatických testů a plynulou angličtinou? Zapojte se do implementace nových funkcionalit, spolupráce na navrhování dílčích částí systému, ladění výkonosti, rozšiřování stávajících automatických testů a fixování bugů. Na této pozici si užijete moderní kanceláře v centru, stravenky, Multisport kartu či bohatou cafeterii. Pracujte na kontrakt přes klienta pro stabilní společnost a realizujte se v tom, co vás baví.

Náplň práce

- implementace nových funkcionalit a dalších aplikací
- spolupráce na navrhování dílčích částí systému
- fixování bugů, ladění výkonnosti, rozšiřování stávajících automatických testů
- komunikace s uživateli ohledně jejich potřeb a získávání zpětné vazby

Požadavky
- Java
- znalost psaní automatických testů
- zájem a chuť poradit méně zkušeným kolegům
- zkušenosti s řešením produkčních problémů
- znalost práce s verzovacím systémem
- anglický jazyk min. B2

Benefity
- kanceláře v centru Prahy
- pravidelná interní i externí školení a kurzy AJ
- bohatá cafeterie
- multisport karta
- teambuildingové akce
- home office
- stravenky