Project Manager (26336)

Praha
12/2021 (9m+)
Contract via CP
110 000 CZK
This job is no longer available.

Pro významného klienta hledám vedoucího pracovníka na pozici IT Project Managera. Budete mít na starosti úkoly v oblasti řízení projektů ICT. Pomocí metodik nebo modelů pro plánování a řízení budete řídit ICT projekty. Ideálním kandidátem jste, pokud máte certifikaci projektového řízení a minimálně tři roky odborné praxe s řízením projektů v oblasti ICT. Nutností je velmi dobrá znalost angličtiny.

Náplň práce
- řízení ICT projektů pomocí metodik nebo modelů pro plánování, řízení a dohled nad ICT
- tvorba projektových specifikací
- odhad trvání prací a realizace plánování zdrojů
- správa informací o projektu
- analýza rizik
- řízení pracovníků projektového týmu a rozpočtů
- budování obchodních vztahů a uplatňování řízení konfliktů

Požadavky
- min. 3 roky praxe s řízením projektů v oblasti ICT
- předešlá zkušenost z pozice managera ICT projektů
- týmový hráč, organizovanost, pečlivost
- certifikace projektového řízení
- AJ min. C1

Výhody
- zkušenosti s agilním řízením projektů