Solution Architect (26394)

Praha
12/2021 (12m)
Contract via CP
40%
120 000 CZK
This job is no longer available.

Na projekt týkající se platebních metod hledám zkušeného Solution Architekta. Budete mít na starosti primárně dodávku řešení pro akceptaci plateb na mobilních zařízeních. Připojíte se do týmu zaměřujícího se na platební terminály. Nutnými předpoklady, které musíte na tuto pozici splňovat, jsou znalosti OS Android, IT background a minimálně pětiletá praxe na obdobné pozici.

Náplň práce
- systematicky shromažďovat business požadavky, následná analýza a vyhodnocení
- dohled nad vývojem
- průběžná analýza současných a nových technologií, návrh změn
- komunikace se zákazníky, zúčastněnými stranami, tvorba dokumentace
- podílení se na tvorbě roadmap, rozšiřování produktů

Požadavky
- min. 5 let prokazatelných zkušeností na obdobné pozici
- ochota učit se novým věcem
- znalost OS Android
- IT background
- komunikativní schopnosti
- AJ min. B2

Výhody
- zkušenosti z payment sektoru