Python Developer (26082)

Brno
11/2021 (6m)
Contract via CP
100%
120 000 CZK
This job is no longer available.

Máte 5 let zkušeností s backendovým programováním v jazyce Python nebo Flask a zkušenosti s metodami vývoje softwaru Jira nebo Scrum? Mám tu velmi zajímavou nabídku pro zkušené Python Developery na kontrakt přes CoolPeople. Vaším úkolem bude navrhnout a vyvinout backend a rozhraní API, které umožní interním službám komunikovat mezi sebou a s okolním světem. Pokud vás láká práce ve stabilní společnosti, neváhejte se mi ozvat.

Náplň práce

- podpora ML týmu s pipeline, které jsou implementovány v Pythonu
- refactoring, cleaning služeb
- spolupráce na nových API (enterprise backend microservices)

Požadavky
- 5+ let zkušeností s backendovým programováním v jazyce Python nebo Flask
- znalost osvědčených postupů a návrhových vzorů v oblasti mikroslužeb a aplikací založených na datech
- RESTful webové služby prostřednictvím protokolu HTTP, JSON, JWT, webové ověřování
- zkušenosti s vývojem řízeným testy a testováním E2E
- zkušenosti s metodami vývoje softwaru (Jira/SCRUM)
- Git, CI/CD, Unix CLI a Docker/Docker-compose

Výhody
- C#, ASP.NET
- Node.js
- SAML2/OpenIDConnect authentication protocols, IAM
- FE technologie
- CSS frameworky
- ML

Benefity
- full remote
- stabilní společnost
- motivující finanční ohodnocení