Python Developer (26616)

Praha
2/2022 (12m)
Contract via CP
80%
120 000 CZK
This job is no longer available.

Jste zkušený vývojář se znalostí Python, Linux, XML, RabbitMQ, SQL, GIT, unit testing a dobrou angličtinou? Do agilního týmu pracujícího na vývoji backend, frontend a utilities hledám na CoolPeople kontrakt seniorního Python Developera. Pokud jste týmový hráč, který umí pracovat s agilní metodikou, pracuje efektivně samostatně ale i jako součást týmu, pak se neváhejte přihlásit na tuto zajímavou nabídku. Vaší výhodou bude zkušenost s Pandas a SQLAlchemy.

Náplň práce

- vývoj, správa a implementace aplikace
- poskytování odborné podpory ve vývoji SW
- tvorba aplikací podle obchodních požadavků, projektů a specifikací
- návrh a samotné testování
- tvorba kvalitního, dobře testovatelného a efektivního kódu

Požadavky
- min. 3 roky zkušeností s vývojem v Python
- Linux, XML, RabbitMQ, SQL, GIT, unit testing
- AJ min. B2

Výhody
- Pandas, SQLAlchemy
- Qt framework