FullStack Developer (26730)

Praha
2/2022 (9m+)
Contract via CP
90%
130 000 CZK
This job is no longer available.

Do týmu vývojářů momentálně hledám schopného FullStack Developera na kontrakt přes CoolPeople. Náplní vaší práce bude tvorba specifikací pro projekty a funkce a testování a schvalování úkolů před nasazením. Pokud máte velmi dobrou praktickou znalost PHP5+, React a komunikativní angličtinu, pak jste ideálním kandidátem na aktuálně dostupnou pozici. Vaší výhodou bude znalost ruského jazyka a zkušenosti s vývojem mobilních aplikací pro iOS a Android.

Náplň práce
- tvorba specifikací pro projekty a funkce
- reportování chyb
- testování úkolů před nasazením
- vývoj a správa lokálních mikro služeb pro interní potřeby společnosti
- code review na vyvíjeném kódu
- komunikace napříč týmy

Požadavky
praktická znalost PHP5+
- zkušenost v tvorbě specifikací a návrhu mockup
HTML, CSS/SASS, JavaScript
- SQL (MySQL)
- Linux, GIT, Docker
- AJ min. B2

Výhody
ReactJS, NodeJS
- základy C#
- zkušenost s vývojem mobilních aplikací (iOS, Android)
- CakePHP 2/Symfony 2/Laravel
- AWS
- Elasticsearch
- Docker
- Adobe Photoshop/Illustrator, Figma
- znalost RJ