JavaScript Developer (22129)

Praha
10/2020
TPP Klient
20%
120 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Jste šikovný Angular či React vývojář a chcete pracovat ve společnosti, která si vás bude hýčkat nadstandardním balíčkem výhod? Připojte se na HPP k našemu klíčovému klientovi v oblasti bankovnictví. Stanete se vítanou posilou stávajícího frontendového týmu, který posiluje své řady v rámci rozvoje své mobilní aplikace. Váš hlavní focus bude zaměřen na sekci produktové nabídky klienta. Má nabídka vám učaruje zejména nevídaným rozsahem benefitů, mj. extra dny volna bez udání důvodu, nespočet příspěvků pro vaše mentální i fyzické zdraví a podpora osobního růstu.

Náplň práce
- posila do frontendového týmu
- rozvoj vlastní mobilní aplikace
- focus na sekci produktové nabídky klienta
- možnost zapojení se do analýzy, návrhu a architektury

Požadavky
- Angular 7+ / React
- JavaScript / TypeScript
- HTML, CSS
- GIT
- REST API
- plynulá angličtina
- znalost návrhu aplikací

Benefity
- 25 dnů dovolené
- 5 dnů zdravotního volna bez udání důvodu
- 12 dní volna navíc pro skvělý work-life balance
- příspěvek na hlídání v hodnotě 48000 Kč/rok
- nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění v celkové výši až 28 800 Kč/rok
- stravenky ve výši 110 Kč/den
- systém Cafeterie umožňující si vybrat nejrůznější zážitky v hodnotě 9600 Kč/rok
- MultiSport karta
- možnost stát se členem jednoho nebo více sportovních a kulturních klubů
- spektrum rozvojových a vzdělávacích programů včetně jazykových kurzů
- odborné poradenství (právo, psychologie, zdraví)

Podobné pozície