ERP Consultant (22748)

Brno
11/2020
TPP Klient
80%
60 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Máte zapálení v oblasti IT a rádi pracujete na projektech? Aktuálně hledám zkušeného ERP Support Consultanta na hlavní pracovní poměr. Vaše znalosti a zkušenosti využijete především v oblasti nastavování systémů, oprav bugů a integraci aplikací. Můžete se těšit na příjemnou atmosféru, multisport kartu, stravenky, zaměstnanecké akce a na práci ve stabilní společnosti, která je zaměřena na moderní technologie. Zašlete mi váš životopis a pojďme do toho.

Náplň práce

- podílet na supportu ERP pro evropské pobočky
- řešení požadavků od klíčových uživatelů v oblasti nastavení systému, změnových požadavků a oprav bugů
- analýza požadavků, designu změn, školení, šíření best-practice a optimalizaci procesů
- projektové dodávky a integrace na řadu dalších aplikací

Požadavky
- vzdělání v oblasti IT nebo ekonomického směru
- pokročilou znalost angličtiny
- zkušenost na supportní nebo konzultační pozici a s procesy Incident management, Change Management, Problem Management
- implementace ERP MS Dynamics NAV / MS Dynamics 365 Business Central
- samostatnost, komunikační dovednosti

Výhody
- zkušenost s integrací ERP a jiných systémů
- znalost metodologií Prince 2 a ITIL

Benefity
- 25 dní dovolené
- pružnou pracovní dobu
- mobil dle vlastního výběru i k soukromému využití
- firemní tarif
- multisport kartu
- stravenkovou kartu
- profesní rozvoj a školení
- zaměstnanecké akce
- velmi příjemnou a profesionální firemní kulturu