Java Developer (22839)

Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, Jihlava
1/2021
TPP Klient
60%
45 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Fascinuje vás svět informačních technologii a problém nejdřív prozkoumáte ze všech stran, než se rozhodnete pro nejlepší řešení? Na hlavní pracovní poměr hledám motivovaného a šikovného Java Developera, který podpoří tým při vývoji a údržbě interní aplikace. Můžete se těšit na příjemné prostředí, viditelné výsledky a přístup k nejnovějším analytickým nástrojům. Zašlete mi své CV a posouvejte svět technologií kupředu.

Náplň práce
- doplnění týmu
- vývoj a údržba interní aplikace
- analýza a řešení problémů

Požadavky
- Vysokoškolské vzdělání nebo odpovídající komerční zkušenost ve vývoji
- JAVA (webový vývoj)
- HTML a CSS

Výhody
- JavaScript (znalost knihoven, například JQuery)
- Adobe Content Management System
- Adobe CQ5

Benefity
- kvalitní HW výbavu
- přístup k nejnovějším analytickým nástrojům
- zázemí stabilní a silné mezinárodní firmy.
- možnost podílet se na zajímavých interních projektech a ovlivnit jejich výsledky
- seberealizace

Podobné pozície