React Developer (22844)

Praha
12/2020 (12m)
Kontrakt cez CP
100%
110 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Chcete se podílet na vývoji frontendu CMS pro miliony uživatelů z pohodlí vašeho domova? Náš přední klient v TelCo oblasti nyní potřebuje šikovného React vývojáře, který má ideálně zkušenosti i s Next.js a TypeScript. Jako kontraktor přes CoolPeople budete moci přispívat svými nápady v agilním týmu a odměnou vám kromě nabytých zkušeností bude i motivující ohodnocení a remote spolupráce. Nenechte si nabídku utéct a přihlaste se ještě dnes!

Náplň práce
- vývoj frontendové webové aplikace pro miliony zákazníků
- rozhraní pro systém pro správu obsahu založené na vykreslování next.js a serveru
- spolupráce s vývojovým týmem CMS na návrhu a implementaci
- CMS bude obsluhovat mikrostránky kampaně a celý veřejný webový obsah
- práce s vysoce kvalifikovanými odborníky z různých oborů, počínaje technologiemi až po business to care
- přispějte svými nápady v agilním přátelském prostředí

Požadavky
- dobrá znalost React, Redux, TypeScript
- vývoj aplikací v Next.js a zkušenosti s SSR
- Návrh API (React app x REST API)
- Git (bitbucket)
- Scrum, Jira, Confluence

Výhody
- vývoj backendu NestJS

Benefits
- přátelský tým profesionálů
- remote
- dlouhodobá spolupráce
- motivační finanční odměna

Podobné pozície