Automation Tester (23888)

Praha
3/2021 (9m+)
Kontrakt cez CP
100%
120 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Máte pozornost věnovanou detailům a schopnost řešit problémy? Nadto máte více jak tři roky zkušeností s testováním a vyznáte se v Java, HTML případně v celém vývoji i testovaní emailu? Zúčastněte se výběrového řízení na pozici Automation Tester, při níž se budete podílet na vývoji, řízení a poskytování testovacích strategií a metodiky na vysoké úrovni.

Náplň práce
- vývoj, řízení a poskytování testovacích strategií a metodiky na vysoké úrovni
- zajištění implementace testovacích strategií a metodiky včas i efektivně
- spolupráce s vlastníky produktů a vývojáři úzce spolupracujícími s týmy různých funkcí

Požadavky
- 3+ roky zkušeností s testováním na více platformách
- zkušenosti s testováním Java a API
- znalost různých metod testování softwaru
- automatizace (upřednostňuje se Jenkins) pomocí standardních rozhraní
- praxe s vytvářením efektivních testovacích plánů a testovacích případů BDD
- předchozí testování QA automatizace, metodologie zabezpečování kvality a zkušenosti s procesy
- zkušenosti s multiplatformním testováním klientů (iOS, Android, Chrome, IE, Safari, Firefox atd.)
- zkušenosti s vytvářením testovacích plánů na základě scénářů koncových uživatelů
- zkušenosti s návrhy e-mailových marketingových kampaní
- praxe v agilním týmu
- AJ (B2)

Podobné pozície