Salesforce Developer (24154)

Praha
5/2021
TPP Klient
20%
120 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Využijte své zkušenosti s Java, C#, HTML, JavaScript a CSS, připojte se k talentovanému týmu společnosti, která spolupracuje s technologickými giganty, a realizujte své skvělé nápady. Na HPP hledám seniorního developera s vysokoškolským vzděláním v oboru IT, alespoň 2 roky zkušeností s vývojem Salesforce a webových aplikací a velmi dobrou angličtinou.

Náplň práce
- návrh, vývoj, testování, dokumentace a nasazení kvalitních obchodních řešení ve službě Salesforce
- hodnocení nových technologií a doplňků CRM a vytváření plánů pro jejich implementaci do Salesforce
- průběžný support pro stávající kód APEX
- vytváření budoucích integračních bodů mezi Salesforce a vlastními aplikacemi

Požadavky
- vysokoškolské vzdělání v oboru IT
- min. 2 roky zkušeností s vývojem Salesforce a webových aplikací
- Visualforce, Lightning Components, Framework
- Java, C#, HTML, JavaScript, CSS
- výborné komunikační dovednosti
- AJ min. B2

Výhody
- zkušenosti s vývojem v agilním prostředí
- Vlocity, Mulesoft
- zkušenosti konzultanta

Benefity
- stravenky a poukázky na rekreaci či wellness
- důchodové a životní pojištění

Podobné pozície