.NET Developer (24235)

Bratislava
2/2021 (9m+)
Kontrakt cez CP
100%
6 000 EUR

Hľadám skúseného .NET Developera s viac ako 4-ročnou praxou a vynikajúcou znalosťou .NET a SharePoint on-premises&online. Poďte pracovať pre progresívnu a dynamickú spoločnosť, ktorá využíva technológie, urýchľuje zmeny a prináša výhody pre našich klientov a komunity. Budete mať možnosť pracovať s modernými a inovatívnymi technológiami. Ak máte záujem o bližšie informácie, neváhajte ma kontaktovať.

Náplň práce
- práca s platobnými kartami
- produktom je komplexná aplikácia pre dokumenty s používateľským rozhraním
- logika je kombinovaná s modernými technikami vývoja
- tím je organizovaný v agilnom móde, v rámci všetkých tímov v organizácii sa používa metodika SAFe a SCRUM

Požiadavky
- 4 roky skúseností
- SharePoint on-premises&online
- Power Automate, Power Apps, Infopath, SharePoint Designer
- C#
- React JS
- SPFx
- Angličtina (B2)

Výhody
- nemčina

Mám záujem, kontaktujte ma

Váš kontakt

Martin Daniš

martin.danis@coolpeople.sk

+421 908 736 642

Máte dotaz?