Data Analyst (24264)

Bratislava
5/2021
Kontrakt Klient
80%
6 000 EUR
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Ako Data Analyst sa budete podieľať na dizajne a dlhodobej údržbe systému na spracovanie dát v rámci end-to-end data delivery pipeline. Budete sa venovať detailnej analýze dát a potrebám ich spotrebiteľov. Rovnako budete navrhovať riešenia a poskytovať vstupy pre manažment dátovej architektúry. Ak ste zapálený pre prácu s dátami a rozumiete aké výhody prináša data-enabled insights, poďte pracovať do medzinárodného tímu s možnosťou priameho ovplyvnenia workflow-u. Pre viac informácií ohľadom pracovnej pozície ma neváhajte kontaktovať.

Náplň práce
- porozumenie celkovému prostrediu dát, zdrojom dát a spotrebiteľom, data delivery pipeline
- podrobná analýza požiadaviek dodania a integrácie dát
- definovanie uskutočniteľných riešení v súlade s enterprise data architektúrou
- poskytovanie vstupov pre IT enterprise a manažment dátovej architektúry
- návrh dátových modelov, source-target mapovanie, príprava prototypov
- vykonanie dopadu analýzy v rámci data delivery pipeline
- pomôcť analyzovať problémy s kvalitou dát, identifikovať hlavné príčiny a podieľať sa na definovaní riešenia

Požiadavky
- MS Power BI
- Sisense
- SQL
- znalosť princípov modelovania dát - E / R a multidimensional modeling
- skúsenosti s reportovacími nástrojmi - MS PowerBI, Sisense, Business Objects a podobné
- analytické zručnosti so schopnosťou zhromažďovať, organizovať, analyzovať a rozširovať významné množstvo informácií s dôrazom na detail a presnosť
- všeobecné porozumenie finančným službám, produktom a procesom
- komunikácia v angličtine na dennej báze

Benefity
- rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť so start-upovou kultúrou
- špičkové technológie Cutting-edge
- výborné platové ohodnotenie
- flexibilný pracovný čas
- smoothies a ovocie
- 4 sick days/ročne
- športové príležitosti
- finančné odmeny od 2 500 EUR mesačne/brutto, pričom výška sa odvíja od úrovne vašich skúseností a levelu seniority

Podobné pozície