UX Designer (24288)

Praha, Brno, Bratislava
5/2021 (9m)
Kontrakt cez CP
100%
110 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Máte zkušenosti s Qlik-Sense či podobnou platformou a metodika user research vám není cizí? Momentálně hledám šikovného UX Designéra, který má zkušenosti datovou vizualizací. Budete se podílet na řešení komplexních konceptů a analytik pomocí řídicích panelů, kontrolovat vývojové procesy, poskytovat zpětnou vazbu a vylepšovat design a funkcionalitu software. Staňte se součástí společnosti s příjemnou atmosférou přes CoolPeople kontrakt a ukažte, co ve vás je.

Náplň práce

- návrh graphic design layouts, geo-spatial mapping a pomocí grafiky vytvářejte působivé výstupy pro aktuální projekty a nové návrhy
- řešení komplexních konceptů a analytik pomocí řídicích panelů
- převod low fidelity prototypy do high-fidelity vizuálních návrhů a zajistěte, aby všechny interakce a prostředky byly pro vývojáře intuitivní a snadné
- řešení vizuálního designu s front-endovými vývojáři
- kontrola vývojového procesu
- poskytování zpětné vazby a vylepšování designu a funkcionalit software

Požadavky
- předešlá zkušenost na pozici data visualization designer
- zkušenosti se základní metodikou user research
- silný týmový hráč, který dokáže multitasking
- zkušenosti s Qlik-sense nebo podobnou platformou
- plynulá angličtina

Benefity
- příjemná atmosféra
- stabilní společnost
- zajímavé projekty

Podobné pozície