IT Analyst (24290)

Praha
5/2021 (9m)
Kontrakt cez CP
100%
120 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Hledám zkušené IT analytiky s přesahem do business logiky. Začleníte se do agilního týmu, který se zaměřuje na správu aplikací pro klienta z bankovního prostředí. V rámci týmu budete mít na starosti celou řadu aktivit, od podílení se na jednotlivých use cases přes systémovou analýzu s důrazem na integrace. Budete potřebovat zkušenosti s business a IT analýzou a znalost Enterprise Architecture, UML, BPMN či SOAP. Připojte se přes CoolPeople kontrakt ke stabilní společnosti a využívejte benefity jako příspěvky na penzijní pojištění a příspěvky na stravování.

Náplň práce
- pracovat v rychle se rozvíjející oblasti nových digitálních řešení pro sjednání a správu produktů společnosti
- věnovat se vývoji nových mobilních aplikací a spolupracovat na vytváření nových digitálních produktů
- analyzovat integrační závislosti mezi systémy v bance při implementaci změnových požadavků
- tvořit nová řešení v dopadových systémech včetně revize odhadu pracností a variant řešení na straně dopadových systému

Požadavky
- zkušenosti s business/IT analýzou
- dobré komunikační schopnosti
- schopnost získávat informace a rozklíčovávat jejich podstatnost
- Enterprise Architecture, UML, BPMN, Access point, SOAP API

Benefity
- stabilní společnost
- motivující finanční ohodnocení
- full remote
- penzijní pojištění
- příspěvky na stravování

Podobné pozície