IT Security Lead (24475)

Praha, Plzeň
5/2021
TPP Klient
50%
120 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Pro našeho klienta působícího v oblasti automotive hledám IT Technical Security Leada na pozici vedoucího nově vznikajícího Security oddělení. Na této pozici se stanete šéfem nového týmu a pomůžete s náborem dalších členů týmu, který následně povedete. Budete mít na starosti fungování bezpečnosti v rámci korporace. Pro tuto pozici potřebujete silné znalosti z oblasti Security, vysokoškolské vzdělání v oboru IT a minimálně tři roky odborné praxe v oblasti správy sítě se zaměřením na IT bezpečnost.

Náplň práce
- vedení týmu
- návrh, koncepce, plánování a implementace globálních standardů v oblasti bezpečnosti IT
- koordinace a spolupráce s externími poskytovateli služeb a dalšími zúčastněnými stranami v rámci společnosti
- zajištění provozu globálních bezpečnostních systémů a aplikací, optimalizace výkonu a koordinace řešení problémů společně s IT kolegy a uživateli v závodech firmy
- revize, redesign a aktualizace používaných procesů a systémů ve společnosti
- koordinace a odstranění problémů pomocí interních a externích zdrojů, jakož i vyhodnocení, plánování a implementace systémových změn, řízení rizik (Incident & Change Management & Risk Management)
- spolupráce při zajištění oblasti BOZP a PO

Požadavky
- VŠ vzdělání v oboru IT nebo odpovídající kvalifikace
- min. 3 roky praxe v oblasti správy sítě se zaměřením na IT bezpečnost (firewalls, bezpečnostní řešení - Sophos, VPN, bezpečnostní politika)
- výborná znalost současných bezpečnostních standardů a aktuálních scénářů kybernetických hrozeb ve spojení se znalostí IT technologií jako např. datová centra, servery, datová úložiště, WAN, LAN
- znalost metod a technik vedení projektů
- zkušenosti v roli projektového manažera pro mezinárodní infrastrukturní projekty, s vedením týmu v mezinárodním prostředí
- samostatnost, komunikativnost, týmový duch
- AJ min. B2

Výhody
- zkušenost s výrobní firmou
- znalost komplexních řešení Security (Sophos)

Benefity
- stravenky
- jazykové kurzy

Podobné pozície