IT Security Specialist (24477)

Praha, Plzeň
6/2021
TPP Klient
50%
80 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Máte minimálně 3 roky odborné praxe v oblasti IT infrastruktury a IT bezpečnosti? Pro našeho klienta působícího v oblasti automotive hledám IT Security specialisty do nově vznikajícího security oddělení. Budete se starat o rozvoj služeb bezpečnosti IT pro zajištění provozu podniku, obchodních jednotách a centrálních oddělení. Připojte se ke stabilní společnosti a těšte se z bonusů jako stravenky, připojištění či jazykové kurzy.

Náplň práce

- spolupráce při plánování a implementaci globálních standardů v oblasti bezpečnosti IT
- komunikace s externími poskytovateli služeb a dalšími zúčastněnými stranami v rámci společnosti Mubea
- zajištění provozu globálních bezpečnostních systémů a aplikací, optimalizace výkonu a řešení problémů společně s IT kolegy a uživateli v závodech Mubea
- revize, redesign a aktualizace používaných procesů a systémů ve společnosti
- tvorba uživatelské dokumentace, materiálů ke školení a provádění školení
- 2nd Level Support

Požadavky
- minimálně 3 roky odborné praxe v oblasti IT infrastruktura a IT bezpečnost
- široké znalosti současných bezpečnostních standardů a aktuálních scénářů kyberntických hrozeb
- široké znalosti IT technologií jako např. datová centra, servery, datová úložiště, WAN, LAN, atd.
- zkušenosti s vyšetřováním a vyhodnocením bezpečnostních incidentů
- dobrá znalost angličtiny slovem i písmem

Výhody
- schopnost samostatně pracovat a ochota cestovat
- schopnost týmové spolupráce, komunikační dovednosti a flexibilita
- zkušenosti v komunikací a koordinaci s externími poskytovateli služeb

Benefity
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- připojištění
- jazykové kurzy

Podobné pozície