Microsoft Admin (24533)

Bratislava
6/2021
TPP Klient
80%
2 700 EUR
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Hľadám IT Admina, ktorý sa pripojí na TPP k tímu vytvárajúcemu inovatívne riešenie remote scanning. Toto riešenie prispieva k budúcnosti zdravotnej starostlivosti. Budete sa podieľať na údržbe infraštruktúry, testovanie produktov a vaša zodpovednosť bude spočívať v bezchybnom fungování produktov. Nenechajte si ujsť túto skvelú príležitosť a realizujte sa v tom, čo vás baví.

Náplň práce
- údržba a starostlivosť o infraštruktúru
- analýza logov, konfigurácia, komunikácia s customer service organizáciou
- podpora pri inštaláciách produktu
- administrácia sieti, LAN, lokálne, public adresy, LAN segmenty
- zapojenie a správa nových zariadení
- testovanie interných produktov, integrácia a dodávanie správne navrhnutých riešení, zodpovednosť za bezchybné fungovanie produktov

Požiadavky
- znalosť softvérovej, systémovej a podnikovej architektúry
- široká znalost SW a HW engineering, communication protocols
- IPSec, SSL
- orientácia v oblasti zabezpečenia, porozumenie firewallom
- znalosť symetrických šifier, fungovanie asymetrického šifrovania
- analytické a komunikačné zručnosti

Výhody
- znalosť nemeckého jazyka
- skriptovací jazyk (Bash, PowerShell)
- Windows Server, Linux administration
- IP, VPN, LAN, WAN administration
- PKI infrastructure, monitoring systems
- CI/CD, TFS
- WMware, Citrix, Hyper-V
Azure Cloud Platform

Benefity
- MSDN licencia pre každého vývojára s predplateným prístupom k Azure
- účasť na svetoznámych IT konferenciách
- školenia a vzdelávacie programy

Podobné pozície