Azure Engineer (24604)

Ostrava
6/2021
TPP Klient
60%
100 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Máte zkušenost s Azure Cloud a DevOps? Na HPP hledám talentovaného Cloud inženýra, který se připojí do týmu kvalifikovaných profesionálů. Budete se podílet na dodávce řešení infrastruktury Azure Cloud a technické podpoře cloud služeb pro firemní klienty. Připojte se k této zajímavé spolupráci a využijte možnosti posouvat svou kariéru.

Náplň práce
- dodání řešení infrastruktury (Azure Cloud)
- správa a poskytování cloud services firemním klientům
- řešení technických problémů
- vývoj řešení umožňujících rozšíření stávajících služeb
- zajištění neustálé dostupnosti infrastruktury
- konfigurace, podpora a údržba systému Azure

Požadavky
- znalost řešení platformy Azure
- Azure DevOps, Terraform
- porozumění core Azure services
- Azure Active Directory, O365
- zkušenosti se správou provozu datového centra (data assurance, monitoring, alerting, notifications)
- orientace v core Azure services, agilním vývoji
- Azure CLI, PowerShell, Jira

Výhody
- Azure Cloud certifikace

Podobné pozície