.NET Developer (24656)

Praha, Brno, Bratislava
7/2021 (12m)
Kontrakt cez CP
100%
140 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Máte dobrou znalost .NET Core, ASP.NET, MVC a MS Azure vám není cizí? Mám tu nabídku pro seniorní .NET vývojáře, který se na kontrakt přes CoolPeople, zapojí do agilního vývoje. Budete mít na starosti vývoj aplikace v oblasti automatizace a zpracování nestrukturovaných dat. Vaše plus bude zkušenost s big daty a znalost Docker nebo Kubernetes. Pokud máte zájem pracovat a učit se s novými technologiemi, neváhejte se mi ozvat.

Náplň práce
- vývoj aplikací v oblasti automatizace
- zpracovávání nestrukturovaných dat
- používání neuronových sítí a aplikace v oblasti finančního světa

Požadavky
- .NET Core
- ASP.NET MVC, EF, MS Azure,
- používame TFS, GIT, JIRA
- zkušenost s agilním vývojem
- zkušenost s vývojem microservices

Výhody
- Big data zkušenosti
- přesah do frontendu
- ochota učit se nové technologie
- práce s databázemi
- Docker, Kubernetes

Podobné pozície