DevOps Engineer (24698)

Praha, Brno, Bratislava
6/2021 (12m)
Kontrakt cez CP
100%
140 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Ovládáte dobře Azure DevOps, Docker a Kubernetes? Mám tu zajímavou nabídku pro zkušené DevOps Engineery na kontrakt přes CoolPeople. Budete se starat o správu infrastruktury Azure a on-premise, navrhovat a udržovat procesy CI/CD a vyvíjet aplikace založené na mikroslužbách. Vaše plus bude znalost jazyku Java a Python a předešlá zkušenost s Big Data. Pokud vás nabídka zaujala neváhejte se mi ozvat.

Náplň práce

- správa infrastruktury Azure a on-premise
- navrhujte a udržujte standardní procesy CI/CD a vyvíjet aplikace založené na mikroslužbách
- analýza a integrace moderních technologií jako příležitosti ke zlepšení
- vkládání DevOps kultury s inženýrskou funkcí
- práce v agilním prostředí

Požadavky
- Azure DevOps
- Docker
- Kubernetes
- zkušenost s microservices
- znalost SDLC proces
- CI/CD

Výhody
- zkušenost s Big Data
- Python nebo Java

Podobné pozície