Technical Analyst (24717)

Praha, Brno, Bratislava
6/2021 (12m+)
Kontrakt cez CP
100%
120 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Máte dobré komunikační schopnosti, technický přehled a dobrý time management? Mám tu zajímavou nabídku pro seniorní Technické analytiky na kontrakt přes CoolPeople. Budete se podílet na projektu, jehož cílem je vytvořit dashboardy pro speciální produkt. Staňte se součástí společnosti s příjemnou atmosférou a ukažte, co ve vás je.

Náplň práce
- definování procesů s interními partnery (delivery, support)
- spolupráce s externími partnery na release (plánování, risk management, komunikace se stakeholdery, dependency management)
- technická analýza (SW, HW) nových produktů a procesů spojených s jejich deploymentem
- příprava dokumentace, prezentací pro partnery
- příprava tasků
- spolupráce na definování referenční architektury
- User Support (3. level)
- spolupráce na systémových integracích, deploymentu XR řešení

Požadavky
- velmi dobré komunikační schopnosti
- znalost MS Office
- Jira
- znalost infrastruktur, webových aplikací, Android/iOS aplikací, AR/VR, video streaming
- schopnost definovat cíle, efektivně rozdělovat práci
- AJ min. B2

Výhody
Realwear, Hololens, XR/Mixed reality
SaaS model

Podobné pozície