Microsoft Admin (24727)

Bratislava
5/2021
Kontrakt Klient
100%
7 000 EUR
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Aktuálne hľadám IT managera, ktorý vie efektívne viesť projekty a tímy ľudí. Na tejto pozícii potrebujete pokročilú znalosť MS Windows serverov a serverových produktov, VŠ vzdelanie a minimálne 7 rokov praxe v obore. Môžete sa tešiť na prácu ako kontraktor priamo u stabilnej spoločnosti a na full remote, kde budete pánom svojho času. Pozícia je ideálna pre niekoho, kto má chuť a snahu zvládnuť nové technológie.

Náplň práce
- plánovanie a organizácia práce tímu systémových administrátorov
- zadávanie úloh systémovým administrátorom
- komunikácia s projektovým alebo SLA manažérom
- komunikácia s vedúcimi tímov/IT managerov analytikov, architektov, programátorov, testerov a aplikačnej podpory

Požiadavky
- MS Windows server OS, serverových produktov
- Windows server, Active directory, MS SQL Server, Web Server
- .NET, Vmware, HyperV
- PowerShell, Bash, Ansible
- VŠ vzdelanie v obore informatika a výpočtová technika
- min. 7 let praxe v obore
- AJ min. B1

Výhody
- MCSE, MCSA, MCP certifikácia
- F5, ARR
- znalosť kontajnerových technológií, Linux, DevOps, CI/CD

Benefity
- prístup k najnovším technológiám
- možnosť odborného rastu
- výhodné platové podmienky na základe znalostí, skúseností a dosahovaných výsledkov

Podobné pozície