C# Developer (24885)

Brno
8/2022
Kontrakt Klient
100%
140 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Ovládáte C#, .NET a máte zkušenosti s psaním čistého kódu? Mám tu zajímavou nabídku pro C# Developery na kontrakt přes CoolPeople. Budete pracovat na vývoji aplikací pro cloudové vysílací produkty pro koncové uživatele, podílet se na návrhu a implementaci řešení ve všech fázích vývojového cyklu software a procesu formování produktů společnosti. Vaší výhodou bude znalost Docker, SpecFlow, BDD a Reactu. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Náplň práce

- práce na vývoji aplikací pro cloudové vysílací produkty pro koncové uživatele
- podílení se na návrhu a implementaci řešení ve všech fázích vývojového cyklu softwaru, včetně validace a testování s využitím agilních metodik (Scrum)
- podílení se na procesu idealizace a formování produktů společnosti

Požadavky
- C#, .NET
- zkušenosti s psaním čistého kódu
- znalost Unit testingu
- angličtina min. B2

Výhody
- .NET 5, .NET Core
- zkušenosti s web services. gRPC
- Docker, SpecFlow, BDD
- React, TypeScript
- znalost softwarových architektonických paternů a principů

Podobné pozície