Microsoft Administrator (24935)

Brno, Ostrava, Praha
7/2021
TPP Klient
100%
85 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Aktuálně hledám senior Microsoft Administrátora na HPP pro stabilní tuzemskou TelCo společnost. Budete mít na starosti podporu zákazníků na základě Office365. Ve vaší roli budete v kontaktu se zákazníky a spravovat jejich zařízení. Pro tuto pozici potřebujete znalosti Incident a Problem managementu a zkušenosti s Office 365. Výhodou pro vás budou znalosti Power Shell a Windows Serverů. Připojte se ke spolupráci a využívejte velké množství benefitů, které společnost nabízí.

Náplň práce
- troubleshooting (Incident, Problem management)
- design změn
- automatizace, monitorování aplikací
- podílení se na on-boardingu projektu

Požadavky
- zkušenosti s Office365
- AJ min. B2
- znalost Incident, Problem management

Výhody
- Power Shell (příkazy, skripty)
- zkušenosti s Windows Server 2012, 2016 administrací

Benefity
- stravenky
- hrazené vzdělávání (IT kurzy, certifikáty, jazykové kurzy)
- občerstvení na pracovišti
- firemní tarif
- volné vstupy do fitness centra/multisport karta

Podobné pozície