Network Engineer (25067)

Praha
7/2021
Kontrakt Klient
40%
120 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Momentálně hledám zkušeného Network Engineera se zájmem o automatizace, který má motivaci zlepšovat své programátorské dovednosti. Jako stálý kontraktor přes CoolPeople budete pracovat pro společnost, která vyniká spojením a propojením dvou světů, zkušených network engineerů a software developerů. Budete vytvářet propojení mezi síťovými protokoly a síťovým modelem nezávislým na dodavateli, který je základem pro všechny operace. Můžete se těšit na moderní prostředí a přátelskou atmosféru ve stabilní společnosti.

Náplň práce
- design a implementace automatizovaného network managementu, operation tasks
- tvorba user case, test procedures, protokolů
- vytváření konfigurací, verification procesů pro různé síťové platformy
- pomoc při analýze za použití regular expressions
- beta testing nových funkcí platformy

Požadavky
- min. 6 let zkušeností z obdobné pozice síťového inženýra
- odborná kvalifikace (úroveň CCNP nebo jiná certifikace)
- znalost network management postupů
- schopnost programovat, ochota učit se nové programovací jazyk
- AJ min. B2

Výhody
- znalost Regular expressions, test-driven vývoje
- JavaScript

Podobné pozície