Linux Administrator (25246)

Bratislava
7/2021
TPP Klient
2 000 EUR
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Ovládate Microsoft Windows, Microsoft Excel a databázy SQL, C a Oracle? Momentálne obsadzujem pozíciu Linuxového administrátora na TPP. Vašou hlavnou úlohou bude administrácia a prevádzkovanie aplikácii pre poskytovanie služieb prostredníctvom platobných terminálov, preberanie aplikácií, resp. ich nových funkcionalít a ich nasadzovanie na produkčné servre, hromadné nasadzovanie zmien parametrov v konfigurácii terminálov prostredníctvom TMS a poskytovanie 2. stupňa podpory pre servisných technikov a operátorov Helpdesku. Ak vás ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať.

Náplň práce

- administrácia a prevádzkovanie aplikácii pre poskytovanie služieb prostredníctvom platobných terminálov
- preberanie aplikácií, resp. ich nových funkcionalít a ich nasadzovanie na produkčné servre
- administrovanie parametrov resp. údajov o užívateľoch, zákazníkoch, funkcionalít v týchto aplikáciách
- monitoring prevádzky poskytovaných služieb, zisťovanie poruchových stavov, odstraňovanie prípadných porúch
- zabezpečovanie hromadného nasadzovania (DW-dov ) aktualizácií aplikácií na platobné terminály prostredníctvom na to určeného manažovacieho nástroja
- hromadné nasadzovanie zmien parametrov v konfigurácii terminálov prostredníctvom TMS
- poskytovanie 2. stupňa podpory pre servisných technikov a operátorov Helpdesku

Požiadavky
- Microsoft Windows, Microsoft Excel
- SQL, Oracle Database, C
- administrácia UNIX/Linux
- Shell Scripting
- 2 roky praxe v správe databáz (MS SQL Server a Oracle DB), administrácia OS Unix/Linux
- angličtina min. B1

Benefity
- stabilná spoločnosť
- motivujúce finančné hodnotenie
- moderné kancelárie