Microsoft Administrator (25250)

Bratislava
9/2021
TPP Klient
100%
2 000 EUR
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Máte technické vzdelanie s minimálne 5-ročnou praxou v oblasti ICT? V súčasnosti obsadzujem pozíciu Microsoft Admin na TPP. Postaráte sa o implementáciu nových riešení a administráciu komponentov VMware vSphere a Windows server, rozvoj v oblasti cloudových a hybridných riešení a odbornú podporu, inžinierske a konzultačné činnosti pre našich klientov. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať.

Náplň práce

- implementácia nových riešení a administráciu komponentov VMware vSphere a Windows server
- odborná podpora, inžinierske a konzultačné činnosti pre našich klientov
- rozvoj v oblasti cloudových a hybridných riešení
- komplexné enterprise riešenia pre našich klientov z oblasti bankovníctva a priemyslu
- ďalšie zaujímavé úlohy v tíme našich skúsených ITčkárov

Požiadavky
- technické vzdelanie s minimálne 5-ročnou praxou v oblasti ICT
- prehľad o technológiách ako sú VMware, Windows server, DELL, Cisco UCS, MDS/Nexus technology
alebo NetApp storage
- praktické skúsenosti s cloud platformami AWS, alebo Microsoft Azure a vedomosti z oblasti
hyperkonvergovanej infraštruktúry
- skúsenosti s tvorením konceptov pre dátové centrá, rozhľad v trendoch a štandardoch
- proaktívny prístup a nadšenie pre technológie, ktoré máme spoločné
- zodpovednosť, samostatnosť a spoľahlivosť by mali byť samozrejmosťou

Benefity
- možnosť sebarealizácie a osobného rozvoja
- fexibilná pracovná doba s možnosťou home office
- možnosti vzdelávať sa a cestovať
- 5 dní dovolenky naviac
- 5 sickdays
- spoločné lyžovačky, alebo turistky
- parkovacie miesto

Podobné pozície