IT Consultant (25316)

Praha
9/2021
TPP Klient
30%
60 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Orientujete se v MS SQL a programování v C# nebo .NET? Momentálně obsazuji pozici IT Consultant na HPP. Budete se soustředit na business analýzu a solution architekturu, spravovat aplikace a databáze v celém životním cyklu a spolupracovat s interními uživateli aplikací. Vaší výhodou bude vzdělání technického směru nejlépe v IT a znalost elektroenergetiky. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se mi ozvat pro více informací.

Náplň práce

- business analýza a solution architektura
- správa aplikací a databází v celém životním cyklu
- spolupráce na rozvoji datového HUBu
- účast na vývoji aplikací zejména pro oblast dispečerského řízení
- spolupráce s interními uživateli aplikací
- spolupráce s externími dodavateli
- zajištění spolehlivého provozu energetických aplikací a databází
(správa)

Požadavky
- orientace v prostředí MS SQL
- orientace v programování v C# nebo .NET
- organizační a komunikační dovednosti
- logické a analytické myšlení, samostatnost
- angličtina min. B2

Výhody

- vzdělání technického směru nejlépe v IT
- znalost elektroenergetiky

Podobné pozície