UX Designer (25322)

Praha, Brno, Bratislava
9/2021 (12m)
Kontrakt cez CP
100%
110 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Na zajímavý projekt vývoje webové aplikace aktuálně hledám ideálního kandidáta, který komplexně ovládá interakční design. Na pozici UX Designera v rámci agilního týmu budete pokrývat všechny fáze vývoje designu. Zaměřovat se budete na výzkum společně s uživateli, v rámci týmu pak budete komunikovat vlastnosti a návrh pro následnou realizaci. Potřebujete prokazatelnou praxi s úspěšnými projekty v oboru, zkušenosti s prototypováním a user research.

Náplň práce
- podílení se na strategii a vizi designu produktu společně s product ownerem a týmem
- tvorba prototypů a jejich testování
- vývoj konceptů a flow pro produkt
- úzká spolupráce s vývojovým týmem
- realizace průzkumů

Požadavky
- prokazatelná praxe
- znalost interakčního designu, procesů, metodik designu
- zkušenosti s rapid prototyping, user research
- vynikající prezentační a komunikační dovednosti
- schopnost a ochota pracovat v agilním týmu

Podobné pozície