IT Analyst (25323)

Praha
9/2021
TPP Klient
30%
100 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Máte praxi v oblasti analýzy dat a zkušenosti s aplikační a procesní analýzou? Do vývojářského týmu hledám IT Analytika na HPP. V rámci týmu se budete zaměřovat na firemní řešení a vývoj interních i klientských aplikací. Pokud jste týmový hráč s chutí zdokonalovat se a rozvíjet svůj potenciál, využijte této pracovní nabídky.

Náplň práce

- spolupráce na vývoji nových aplikací v moderní architektuře za pomocí nových prostředků a moderních technologií
- zpracování požadavků až po nasazení do provozu
- vývoj a údržba klientských aplikací (internetové bankovnictví)
- návrh REST API služeb, business logiky, frontendu
- zpracování dat v SQL jazyce

Požadavky
- prokazatelná praxe v oblasti analýzy dat
- zkušenosti s aplikační a procesní analýzou a s návrhem nových řešení
- schopnost vytvořit popis a dokumentaci
- prezentační a komunikační dovednosti
- týmový hráč, ochota učit se novým věcem

Benefity
- stravenky
- multisport karta
- mobilní tarif

Podobné pozície