DevOps Specialist (25363)

Praha
8/2021 (3m+)
Kontrakt cez CP
100%
140 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Máte zkušenost s testováním větších SW projektů a ovládáte C#, GIT, GitLab a CI/CD automatizační nástroje? Jako CoolPeople kontraktor na pozici DevOps Specialisty se budete věnovat především interní aplikaci a SW, který je postaven na solveru optimalizačních problémů. Vaší velkou výhodou bude znalost Python, C++ a zkušenost s testováním bezpečnosti.

Náplň práce
testování SW postaveném na solveru optimalizačních problémů
- realizace úkolů definovaných v rámci testovací strategie, testovacích scénářů
- testování interních aplikací dle odsouhlaseného zadání

Požadavky
- znalost GIT, GitLab
- znalost CI/CD automatizačních nástrojů (Jenkins)
- zkušenost s testováním větších SW projektů
- C#

Výhody
- Python, C++, LaTeX
- zkušenost s nástroji pro sledování pokrytí
- zkušenost s nástroji pro sledování kvality kódu
- zkušenost s testováním bezpečnosti
- OpenShift a CI

Podobné pozície