IT Security Specialist (25584)

Praha
10/2021 (12m+)
Kontrakt cez CP
100%
110 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Mám tu velmi zajímavý projekt pro ambiciózního Cyber Security Specialistu se znalostí ArcSight. Připojíte se k šikovnému týmu, který má na starosti software pro zabezpečení velkých dat pro správu událostí a protokolů. Budete zodpovědní za sladění globálního rizika v oblasti kybernetické bezpečnosti s obchodními a technologickými prioritami a implementaci bezpečnostních kontrol napříč společností. Můžete se těšit na přátelské prostředí a zajímavý projekt.

Náplň práce
- sladění globálního rizika v oblasti kybernetické bezpečnosti s obchodními a technologickými prioritami
- implementace bezpečnostních kontrol napříč společností v jednotném designu
- poskytování poradenských služeb operačním týmům na platformách kybernetické bezpečnosti
- přispívání k transformaci a optimalizaci kybernetické bezpečnost, průběžné údržby a úpravy zabezpečení
- detekce, identifikace a řešení kybernetických událostí a hrozeb
- komunikace s kolegy napříč oddělením

Požadavky
- ISO27001
- ISMS
- SIEM (ArcSight)

Benefity
- stabilní zázemí nadnárodní společnosti
- dlouhodobá spolupráce

Podobné pozície