Solution Architect (25778)

Praha
10/2021 (12m)
Kontrakt cez CP
60%
130 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Ovládáte Enterprise Architect a máte znalost principů funkční analýzy a SOA? Mám tu zajímavý projekt pro šikovné Solution Architekty na kontrakt přes CoolPeople. Budete se starat o definici řešení datových modelů, spolupracovat s kolegy z jiných oddělení, posuzovat dopady projektů na kapacity a výkon aplikace a analyzovat a navrhovat rozvoj technologií, HW a SW. Pracujte po stabilní společnost a rozvíjejte se v tom, co vás baví.

Náplň práce

- definovat řešení datových modelů a výsledné architektury na základě bankovních standardů
- spolupracovat s business, IT analýzou a enterprise architekty
- designovat řešení v souladu s architekturními principy banky
- usměrňovat vývojový tým při vývoji aplikačních řešení
- průběžně kontrolovat obsah dodávek od externích vendorů a posuzovat dodané řešení ve vztahu k návrhu
- reprezentovat projektový a vývojový tým na meetingu
- monitorování klíčových provozních ukazatelů
- analyzovat a navrhovat rozvoj technologií, HW a SW

Požadavky
- Enterprise Architect
- angličtina min. B2
- znalost principů funkční analýzy a SOA
- analytické myšlení a dobré komunikační schopnosti včetně schopnosti samostatného vystupování
- orientace v principech administrace systémů a v architektuře serverových řešení a ovládáte UML
- prokazatelná praxe na obdobné pozici

Benefity
- stabilní společnost
- home office
- možnost seberealizace

Podobné pozície