Application Support (25814)

Praha
11/2021
TPP Klient
90%
55 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Hledáte pracovní příležitost, kde budete mít možnost zahájit svou kariéru, ovládáte SW vývoj a máte základy programování a databází? Momentálně obsazuji pozici Application Support na HPP. Budete zajišťovat podporu svěřených aplikací, analyzovat a řešit incidenty, zpracovávat nové požadavky a monitorovat situaci. Pozice je ideální pro šikovné absolventy technických vysokých škol i studenty, kteří se chtějí neustále učit něčemu novému.

Náplň práce

- zajištění podpory svěřených aplikací
- analyzování a řešení incidentů a požadavků od koncových uživatelů
- zpracování nových požadavků
- monitorování a optimalizování výkonnosti a funkčnosti svěřených aplikací a systémů
- plánování, provádění a podpora implementace, aby se samotné aplikace nasadily s minimálním narušením produkčního prostředí
- monitorování funkčnosti systémů
- řešení trouble tickets
- práce s daty
- využití SQL databází

Požadavky
- C++
- Java
- C#, .NET, C
- základy SQL
- OS Windows, Linux

Benefity
- profesní růst, školení
- stravenky
- multisport karta
- hrazené MHD

Podobné pozície