Java Developer (25830)

Praha
10/2021 (12m)
Kontrakt cez CP
60%
160 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Zajímavý projekt pro Java Developery, kteří mají vysokoškolské vzdělání v oboru nebo odpovídající praxi a ovládají Javu, Linux, databáze a angličtinu. Budete se věnovat návrhu, vývoji, testování, nasazování, údržbě, kontrole a vylepšování různých aplikací v agilním prostředí. Výhodou pro vás bude znalost technologií, které společnost využívá a mezi něž patří Docker, Kubernetes a OpenShift.

Náplň práce
- návrh, vývoj, testování, nasazování, údržba, kontrola a vylepšování různých aplikací v agilním prostředí
- aktualizace a údržba automatizované, vysoce dostupné infrastruktury a nástroje
- spolupráce se členy týmu a účastníky projektu

Požadavky
- VŠ vzdělání v oboru nebo odpovídající praxe
- znalost programování v jazyce Java
- zkušenosti s tvorbou aplikací v Linux
- SQL, Oracle, MySQL, Postgres
- chuť učit se novým věcem
- AJ min. B2

Výhody
- Kubernetes
- Openshift
- GitHub, CI/CD
- Jira
- znalost programovacích jazyků (Kotlin, Go, JavaScript, React)

Podobné pozície