Software Development Lead (25839)

Praha
11/2021
TPP Klient
50%
150 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Pro významnou bankovní společnost momentálně obsazuji pozici Software Development Leada na HPP. V této pozici bude klíčovým článkem pobočky a budete mít zodpovědnost za budování a řízení svěřeného týmu. Ideálním kandidátem jste, pokud máte zkušenosti s Java developmentem, znalosti aktuální systémové integrace a CI/CD. Ve spolupráci s týmem budete vyvíjet řešení pro soukromé a firemní zákazníky a také podporovat rozvoj vašich zaměstnanců v agilním pracovním prostředí.

Náplň práce
- vedení a budování týmu SW vývojářů
- zodpovědnost za prvotní nábor, průběžné rozšiřování týmu a rozvoj členů týmu
- vedení a zlepšování agilního nastavení týmu
- přijímání, vyhodnocování a prioritizace požadavků od Product Ownera a jejich následná implementace a dodávka
- koordinace vlastního a ostatních týmů
- přebírání požadavků zákaznických projektů a implementace infrastruktury pro interní SW řešení

Požadavky
- zkušenosti s vedením týmů a jejich řízením
- velmi dobrá znalost integrace a nasazení aplikací
- vzdělání v IT a praxe z bankovního nebo IT prostředí
- zkušenosti s vývojem SW (Java, JavaScript)
- Scrum
- základy Oracle, Openshift, aplikačních serverů, cloudových technologií, continuous Integration, Delivery
- min. 3 roky leadership skills
- výborné komunikační dovednosti, analytické myšlení
- orientace na zákazníka
- schopnost aktivního řízení projektů
- AJ min. B2

Benefity
- přátelské prostředí
- stabilní společnost
- možnost personálního růstu
- flexibilní pracovní doba, HO
- hrazené MHD
- moderní kanceláře v centru Prahy

Podobné pozície