Java Developer (25920)

Brno, Praha
11/2021 (12m+)
Kontrakt cez CP
100%
120 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Jste zkušený Java Developer s předchozími zkušenostmi na J2EE projektech? Mám tu zajímavou nabídku práce pro jednu z předních českých IT společností. Budete se podílet na návrhu, vývoji a údržbě moderních J2EE mobilních aplikací. Staňte se součástí stabilní společnosti, kde budete mít možnost realizovat své nápady a posouvat se dále ve své kariéře.

Náplň práce
- návrh aplikací
- vývoj a údržba moderních J2EE mobilních aplikací
- implementace nových funkcionalit

Požadavky
- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
- předešlá praxe na J2EE projektu
- zkušenost s technologiemi JavaEE, Spring, Hibernate, XML technologie, web services, SQL, JPA, PostgreSQL
- znalost frontend Framework (Gwt/SmartGwt) a metodologii vývoje (continuous integration, TDD, agilní metodiky)
Wicket, Maven, Jasper reports, Java Crypto API, JAXB, Design Patterns
- zkušenost s agilními metodami (např. SCRUM)
- analytické myšlení
- samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
- flexibilita a smysl pro týmovou práci
- ochota a chuť se dále vzdělávat
- AJ min. B1

Benefity
- práce na zajímavých projektech
- perspektivní práce s možností realizace vlastních nápadů
- teambuildingové akce
- stravenky
- rozvoj vzdělávání
- benefity dle vlastních priorit (sport, kultura, cestování...)
- zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti
- inspirativní kolektiv zkušených profesionálů

Podobné pozície