Solution Architect (26000)

Praha
11/2021
TPP Klient
30%
120 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Na projekt pro stabilní společnost s dlouholetou tradicí hledám Solution Architekta. Nutností pro tuto pozici je znalost cloudových technologií MS Azure, AWS nebo jiných, VŠ vzdělání, dobrá angličtina a přehled v ICT technologiích. Ve vaší roli budete analyzovat požadavky zákazníka, navrhovat architekturu a technické řešení, plánovat a realizovat projekty, tvořit dokumentaci, studovat nové technologie a aktivně komunikovat se zákazníky. Využijte nabídky na práci v přátelském kolektivu, kde se můžete neustále zlepšovat a kariérně růst.

Náplň práce
- analýza požadavků zákazníka
- návrh architektury a technických řešení
- plánování a technické vedení projektů
- příprava nabídek, finančních nákladů, časové náročnosti
- prezentace, realizace projektů
- tvorba dokumentace, zadání pro expertní týmy, vyhodnocení práce
- studium nových technologií a jejich testování
- aktivní komunikace se zákazníky

Požadavky
- VŠ vzdělání
- min. 6 let praxe, 3 roky v oblasti architektury
- přehled v ICT technologiích, oblast datových center
- SOA, MS Azure, AWS
- komunikační schopnosti, samostatnost, odpovědnost
- schopnost dekomponovat problém na dílčí celky, sdělovat informace kolegům, zejména managementu
- AJ min. B2

Výhody
- VŠ vzdělání technického směru
- zkušenost s migrací datových center, aplikací do jiných lokalit/cloudu
- technické certifikace, certifikace ITIL, TOGAF

Benefity
- stravenková karta
- služební notebook, telefon, automobil
- jazykové kurzy
- multisport karta
- přátelské prostředí
- občerstvení na pracovišti

Podobné pozície