.NET Developer Team Leader (26010)

Praha
11/2021
Kontrakt Klient
50%
140 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Máte alespoň 2letou zkušenost s vedením týmu min. 5 lidí a 4 roky praxe s vývojem v .NET nebo C#? Momentálně obsazuji pozici .NET Developer Team Leadera na kontrakt ke klientovi. Budete zajišťovat vedení týmu .NET vývojářů což obnáší organizaci týmu, směřováni rozvoje jednotlivých členů a jejich následné hodnocení, podílet se na vývoji aplikací a spolupracovat na vývoji SW. Vaší výhodou bude zkušenost s vývojem v oblasti bankovnictví.

Náplň práce

- vedení týmu 5 .NET Developerů
- organizace týmu, směřování rozvoje jednotlivých členů a jejich hodnocení
- podílení se na vývoji aplikací
- spolupráce na vývoji SW
podílet na vývoji kritických systémů

Požadavky
- alespoň 2letá zkušenost s vedením týmu min. 5 lidí
- min. 4 roky praxe s vývojem v .NET, C#
- zkušenost s relačními databázemi
- WCF, WinForms, ASP.NET

Výhody
- zkušenost s vývojem v oblasti bankovnictví
- VŠ vzdělání v IT oboru

Benefity
- moderní kanceláře
- podpora osobního rozvoje
- stabilní společnost

Podobné pozície