Database Specialist (26146)

Praha
12/2021
TPP Klient
40%
100 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Máte 3-5 let zkušeností na podobné pozici v logistice a znalost WMS/TMS aplikací, technologií a prostředí? Mám tu velmi zajímavý projekt pro Databázového specialistu na HPP. Budete se věnovat správě, úpravě a vývoji firemních skladových a přepravních systémů (TMS/WMS), včetně údržby a tvorby přidružených rozhraní, nástrojů a extrakce dat. Vaší výhodou budou dobré komunikační dovednosti.

Náplň práce

- správa, úpravy a vývoj firemních skladových a přepravních systémů včetně údržby a tvorby přidružených rozhraní, nástrojů a extrakce dat
- tvorba individuálních reportů
- komunikace a součinnost se zákazníky, provozem a dodavateli
- podpora firemních aplikací včetně školení koncových uživatelů
- torba a úprava SQL/Access/BIZ Object dotazů
- spoluúčast na implementaci změn, nových řešení a realizaci projektů
- testování nových změn a zavádění nových informačních systémů
- správa a aktualizace školících materiálů a pracovních instrukcí

Požadavky
- 3-5 let zkušeností na podobné pozici v logistice
- znalost WMS/TMS aplikací, technologií a prostředí
- znalost MS Excel, Access a základní znalost prostředí EDI
- znalost databázových tabulek a skriptovacích jazyků
- přehled v logistických i výrobních procesech
- orientace na zákazníka a schopnost rychlého řešení požadavků a problémů
- VŠ/SŠ a požadovaná praxe.

Výhody
- schopnost rychlého řešení požadavků a problémů
- orientace na detaily a analytické myšlení
- dobré komunikační dovednosti

Podobné pozície