Angular Developer (26006)

Praha, Brno
10/2021
Kontrakt Klient
140 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Máte zkušenosti s vývojem aplikací v Angularu a předchozí praxi ve vývoji frontend nebo backend a máte komerční zkušenosti s projektem na zelené louce? Dobře programujete a chcete předávat své zkušenosti i ostatním členům týmu? Pak tu mám nabídku přesně pro Vás. Pro klienta z oblasti pojišťovnictví hledám Angular Developera se znalostí Git a komunikačními dovednostmi. Budete definovat architekturu a vyvíjet hlavní aplikace společnosti v nejnovější verzi Angular. Těšit se můžete na špičkový tým, díky kterému budete profesně a odborně růst.

Náplň práce
- definice architektury, vývoj hlavních aplikací společnosti v poslední verzi Angular
- implementace komunikace s REST API, zajištění persistentního stavu aplikace na frontendu
- definice struktury dat a jejich transformace
- reaktivní programování s použitím knihovny RxJS
- tvorba nových funkcionalit
- rozvoj stávajících řešení
- účast na meetinzích s kolegy (podílení se na plánování, definici a realizaci projektu)
- účast na pravidelných statusech týmu, aktivní spolupráce s kolegy

Požadavky
- alespoň rok praxe ve vývoji aplikací v Angular (verze 2 a novější)
- předchozí praxe ve vývoji frontend, backend (zkušenost z FE na zelené louce)
- samostatnost, dobrý time management
- komunikativní dovednosti
- dobrá znalost Git

Podobné pozície