Angular Developer (26350)

Brno, Praha
1/2022 (12m)
Kontrakt cez CP
80%
120 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Máte dobrou znalost frameworku Angular? Ovládáte HTML, CSS3 a máte alespoň základní zkušenosti s JavaScriptem? Momentálně obsazuji pozici Angular Developer. Budete se podílet na vývoji frontendu nové enterprise webové aplikace v Anglularu, optimalizovat renderovací výkon a spolupracovat na návrhu UX/UI. Připojte se ke spolupráci a posouvejte svou kariéru kupředu.

Náplň práce
- vývoj webové aplikace v Angularu 13 a výše, Angular Material, Tailwind
- optimalizace renderovacího výkonu
- skládání stovek views ze základních komponent
- spolupráce na návrhu s kolegy na backendu
- spolupráce se na návrhu UX/UI

Požadavky
znalost Angular od verze 2 a výše
HTML5, CSS3
- programovací jazyky TypeScript, JavaScript

Výhody
- Jenkins
- Docker
- Java, C#

Benefity
- stabilní společnost
- flexibilní pracovní doba a možnost HO
- motivující finanční ohodnocení

Podobné pozície