Microsoft SharePoint Developer (26089)

Praha
11/2021
TPP Klient
50%
95 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Máte znalost údržby a vývoje komplexních webových frontendů a React nebo Angular vám není cizí? Momentálně obsazuji pozici Microsoft SharePoint vývojář na HPP. Budete se starat o komunikaci s klienty a navrhování vhodných řešení realizace projektu, implementovat řešení v SharePoint a starat se o podporu provozu a řešení incidentů.  Pracujte ve stabilní společnosti, kde si zakládají na přátelské atmosféře a dělejte to, co vás baví.

Náplň práce

- komunikace s klienty a navrhování vhodných řešení realizace projektu
- navrhování nejlepšího typu implementace
- implementace řešení SharePoint
- podpora provozu a řešení incidentů
- tvorba dokumentace
- zastupování kolegů v týmu v případě potřeby

Požadavky
- znalost vývoje a údržby komplexních webových frontendů
- React, Angular
- zkušenosti s technologiemi Azure Cloud
- porozumění konceptům návrhu dat
- angličtina min. B2
- analytické myšlení s důrazem na detaily při řešení problémů
- orientace na zákazníka
- flexibilita a schopnost přizpůsobit se rychle se měnícímu prostředí

Benefity
- přátelská, inkluzivní a otevřená firemní kultura
- dobré platové ohodnocení
- home office, flexibilní pracovní dobu
- moderní kanceláře
- multikulturní prostředí

Podobné pozície