Fullstack Developer (26153)

Praha
11/2021 (12m)
Kontrakt cez CP
90%
120 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Máte 3 roky praxe s frontend a backend vývojem? Mám zajímavý projekt pro Fullstack Developera se zkušenostmi s Angular 2+. Budete pracovat pro jednu z předních softwarových společností a vaší náplní prace bude navrhovat funkční komponenty a budovat systémy s maximálním výkonem a spolehlivostí. Klíčová pro vás bude spolupráce s designéry, backendovými a produktovými týmy. Pokud máte dobrou angličtinu a láká vás pracovat ve společnosti, kde budete mít možnost dále profesně růst a posouvat svět technologií dopředu, pak se mi neváhejte ozvat.

Náplň práce
- návrh a vývoj vysoce kvalitních komponent a systémové architektury
- implementace funkcí pro zákazníky v jazyce Angular
- návrh a budování systémů pro maximální výkon, spolehlivost a škálovatelnost
- identifikace a řešení problémů spojených s výkonem
- spolupráce s designéry, backendovými týmy a produktovými týmy

Požadavky
- min. 3 roky zkušeností s frontend a backend vývojem
- zkušenosti s Angular 2+
- znalost platforem pro předzpracování CSS na straně serveru, například SASS
- CI/Deployment pipelines
- zkušenost s s automatizovaným testováním
- AJ min. B2

Benefity
- flexibilní pracovní doba s možností HO
- stravenky
- možnost cestovat na některé významné světové veletrhy
- bonusy na základě výkonu
- příspěvky na vzdělávání

Podobné pozície